Na ndiqni në:

Çfarë, ku, si?

“Të bëjmë tifo së bashku” – Ultra fletushkë e re të Ultra Marketeve

Botuar

  • македонски јазик

Reprezentacioni futbollistik maqedonas të dielën e fillon shfaqjen e parë historike në Kampionatet europiane. Me këtë shkak Ultra Marketet përgatitën ofertë speciale “Të bëjmë tifo së bashku” me ultra çmime të ulëta që do të sjellin më shumë kënaqësi në lojërat e heronjve tanë në EURO 2020.

Aksioni vlen në të gjitha Ultra Marketet në Gostivar, dhe do vlejë nga sot 11.06. 2021 e deri më 17.06.2021, prodhimet janë me sasi të kufizuara.

📍 Lokacioni 1 : lagjja Pitarnicë 📍 Lokacioni 2: lagjja te Mllekët 📍 Lokacioni 3: rr. Sretko Krsteski nr.38.

(Shpallje komerciale)

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени работни места во Полог:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!