Na ndiqni në:

Gostivari

Një burrë nga Debreshi ka paraqitur se ka qenë i sulmuar tek kryqëzimi i Negotinës

Botuar

  • македонски јазик

SPB Tetovë njofton se tridhjetë e katër vjeçari B.Z. nga Debreshi i Gostivarit dje (17 mars) në ora 13:15 ka raportuar se rreth orës 04:00 në afërsi të kryqëzimit të Negotinës është sulmuar fizikisht nga I.Q.(21) dhe G.H.(40). Në sulm, sipas raportit, ata kanë përdorur edhe sende të forta me të cilat kanë sulmuar edhe një person tjetër i cili ishte me B.Z.

Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar dhe do të vijojnë parashtresat, tha policia.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена