Na ndiqni në:

Gostivari

Pjesë të Gostivarit pa ujë për shkak të një defekti, punohet në sanim

Botuar

  • македонски јазик

Prej mëngjesit të sotëm ka ndërprerje të furnizimit me ujë në disa pjesë të Gostivarit. Siç informoi për Gostivarpress.mk drejtori i NP Komunalecit, Faton Bilalli, ndërprerja është për shkak të defektit në rrjetin e ujësjellësit në rrugën “Kej Vardar”. “Jemi duke punuar për heqjen e defektit, presim që për një orë e gjysmë të rregullohet dhe të normalizohet furnizimi me ujë”, informoi drejtori.

Ujë nuk kanë qytetarët e “Kej Vardarit”, vendbanimet Dutllok, Fazaneri dhe vende të tjera.

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

ANKETIMI

По кој модел на настава треба да започне второто полугодие во училиштата?

Резултати од анкетата

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена