Na ndiqni në:

Gostivari

Kunati e ka sulmuar kunatën, rast i ri i dhunës familjare në Gostivar

Botuar

  • македонски јазик

Tridhjetë e nëntë vjeçarja e një fshati gostivaras dje (8 Nëntor) në orën 15 e 25 minuta në SPB Tetovë ka paraqitur se më 29-tin e muajit të kaluar në shtëpinë e përbashkët fizikisht ka qenë e sulmuar nga kunati i saj A.J. (48) nga fshati i njejtë, informon policia.

Sipas paraqitjes, në sulmin ai ka përdorur edhe mjet të drunjtë. Ai do të jetë i thirrur në Stacionin policor Gostivar dhe pas pastrimit dhe dokumentimit të plotë të rastit do t’i përgatitet parashtresë adekuate, njoftoi SPB.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Анкета

Дали ги поддржувате предлог мерките за вработените во јавните институции (сертификат за вакцина, ковид-тест или потврда за прележаност)?

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!