Na ndiqni në:

Gostivari

Një 19 vjeçar kreu një seri vjedhjesh në Gostivar

Botuar

  • македонски јазик

Dje (25.05.2021) në ora 14.00 efektivët e policisë nga Stacioni Policor – Gostivar në  Çegran të Gostivarit, për shkak të dyshimit se është autor i disa veprave penale “vjedhje”, të kryera në zonën e Gostivarit, është privuar nga liria personi B.S. (19) nga Çegrani i Gostivarit.

Çështja është duke u sqaruar dhe dokumentuar plotësisht, kështu që do të pasojnë parashtresa adekuate.

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени работни места во Полог:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!