Na ndiqni në:

Gostivari

Një vajzë nga rrethina e Gostivrit ka paraqitur kidnapim dhe sulm fizik

Botuar

  • македонски јазик

Një banore njëzetvjeçare nga një fshat i Gostivarit dje (29 gusht) në orën 14 e 30 minuta në SPB Tetovë ka paraqitur se një banor njëzetvjeçar nga Gjinovica e Poshtme e Gostivarit dhe edhe dy persona tjerë me përdorimin e forcës e kanë futur në makinën e tyre dhe se njëri prej tyre, sipas paraqitjes, fizikisht e ka sulmuar.

I dyshuari është thirrur në Stacionin policor Gostivar për pastrim dhe dokumentim të plotë të rastit.

 

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени работни места во Полог:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!