Na ndiqni në:

Muzikë

DJ METTO, Superhiks, Dina Jashari dhe Stoned Hedge sonte në The Park Festival në Gostivar

Botuar

  • македонски јазик

Djembrëma në Gostivar filloi edicioni i tretë i The Park Festival. Në natën e parë të festivalit, në skenën kryesore Dandelion, interpretuan Astrid Stafai, Besarta Murtezani, Shkelzen Baftijar, Yon Idy dhe Duo Guitar.

Festivali edhe sonte në skenën e njëjtë, ofron kënaqësi të pasur muzikore me DJ METTO, Superhiks, Dina Jashari dhe Stoned Hedge. Fillimi është në ora 21.

The Park Festival do të zgjasë deri më 1 Gusht, kurse organizohet me ndihmën e Ministrisë për kulturë dhe Komunës së Gostivarit.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена