Na ndiqni në:

Gostivari

Deri të mërkurën me diell dhe ngrohtë, pastaj ndryshim të motit

Botuar

  • македонски јазик

Deri të mërkurën do të mbajë mot me diell dhe i ngrohtë, pasdite me rritje lokale të vranësirave dhe kushte për paraqitje të izoluar të reshjeve të shkurtra të shiut dhe shtrëngata të rralla.

Nesër në pjesët perëndimore do të fryjë erë herë pas here më e fortë jugperëndimore. Temperaturat minimale do të lëvizin nga 3 deri në 9 gradë, ndërsa ajo e ditës nga 17 deri në 29 gradë.

Nga e enjtja do të mbizotërojë mot i ndryshueshëm i vranët, me reshje të kohëpaskohshme lokale shiu dhe shtrëngata të rralla.

Do të fryjë erë mesatare veriore dhe temperaturat ditore do të jenë në rënie.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена