Na ndiqni në:

Maqedoni

Deri të martën me vranësira dhe rreshje të shiut, nga e mërkura mot stabil me temperatura më të ulëta

Botuar

  • македонски јазик

Deri të martën do të mbizotërojë mot i ndryshueshëm i vranët dhe me rreshje të kohëpaskohshme lokale shiu, ndërsa në male e në disa vende më të larta me rreshje të borës.

Sipas IPHM-së, më shumë reshje priten të hënën ku do të fryjë erë mesatare, ndërsa të martën dhe të mërkurën erë më e fortë nga veriu.

Moti do të stabilizohet nga e mërkura me temperatura të ulëta të mëngjesit dhe ato ditore.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена