Na ndiqni në:

Gostivari

Dramë në Gostivar, burrë i sulmuar nga ish gruaja dhe nëna e saj

Botuar

  • македонски јазик

Dje (13 Qershor) rreth orës 14, efektivët e policisë të SPB Tetovë e kanë privuar nga liria 30 vjeçaren T.M. dhe nënën e saj S.S. 56 vjeçare, të cilët gjysëm ore para kësaj në shtëpi në Gostivar, fizikisht e kanë sulmuar ish burrin dhe gruan e tij të pakurorëzuar, lajmëroi policia.

Në sulmin, sipas paraqitjes, ish gruaja ka përdorur edhe mjet të mprehtë.

Pas dokumentimit në tërësi të rastit, të paraqiturve do t’u përgatiten paraqitje të duhura, lajmëroi SPB.

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени работни места во Полог:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!