Na ndiqni në:

Gostivari

Dy sulme mbi gra në Gostivar

Botuar

  • македонски јазик

Dje mbrëma (10 Qershor) rreth orës 3 e 15 minuta, efektivë të policisë në Repartin për punë të brendshme Gostivar e kanë privuar nga liria 37 vjeçarin V.L. i Gostivarit, që një orë para kësaj në shtëpinë e tyre e ka sulmuar bashkëshorten e tij 29 vjeçare, lajmëroi policia. Ai ka qenë i mbajtur në Stacionin policor Gostivar për zbardhjen dhe dokumentim të rastit, me çka do t’i përgaditet paraqitje adekuate.

Dje (9 Qershor) në orën 16 e 35 minuta, 27 vjeçarja nga Gostivari në SPB Tetovë ka paraqitur se në rrugën “Major Çede Filipovski” në Gostivar ka qenë fizikisht e sulmuar nga 39 vjeçari G.N., me të cilin paraprakisht ka qenë në lidhje dashurie .

Rasti është plotësisht i zbardhur dhe kundër personit do të jetë e përgatitur paraqitje e veçantë, informon SPB.

 

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени работни места во Полог:

Advertisement
Çfarë, ku, si?7 ditë më parë

“Aksion i ri javor me super çmime të ulëta” në MONTENEGRO MARKETET

Çfarë, ku, si?7 ditë më parë

Çmime të volitshme vetëm për ju! – Një Ultra broshurë të re në Ultra Marketet

Gostivari2 javë më parë

Nga e mërkura pa orë policore dhe kufizim të numrit të mysafirëve në dasma, leje për parti nëpër kafene- propozime të Komisionit

Gostivari2 javë më parë

Rindërtim i rrugës lokale nga Zubovca deri në autostradën Gostivar-Tetovë, Boçvarski dhe Shabani në inspektim

Gostivari2 javë më parë

Dramë në Gostivar, burrë i sulmuar nga ish gruaja dhe nëna e saj

Një ditë me..6 ditë më parë

NJË DITË ME: Gordana Strasheska, profesoreshë e gjuhës maqedone

Gostivari1 javë më parë

2.000 euro dënim për gostivarasin i cili në aeroport paraqiti PCR test të rrejshëm për kovid

Gostivari6 ditë më parë

Sulme fizike para objekteve hotelierike në Gostivar

Sport2 javë më parë

Argjent Beqiri ekskluzivisht për Gostivarpress.mk: Më vjen mirë që e kemi Gostivarasin Musliu në terren, pres rezultate të mira nga reprezentacioni

Sport2 javë më parë

KB Gostivar ra dakord për “skeletin” për sezonin e ardhshëm

Gostivari1 javë më parë

Shfaqje përmbyllëse të çerdheve të Gostivarit – “Lamtumirë çerdhe” thanë 189 fëmijë

Gostivari1 javë më parë

Boçvarski: Analizojmë cili model është më i favorshëm për modernizimin e autostradës Tetovë-Gostivar

Maqedoni2 javë më parë

Të gjitha zemrat rrahin për reprezentacionin futbollistik, Bukureshti i mbushur me tifoz nga Maqedonia

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!