Na ndiqni në:

Gostivari

Dy paraqitje për sulme fizike në Dobërdoll

Botuar

  • македонски јазик

Mbrëmë (12 Nëntor) në orën 2 e 10 minuta, K.B. (39) nga fshati Dobërdoll në SPB Tetovë ka paraqitur se gjysmë ore pas mesnatës në dyqanin e fliperave në fshat djali i saj i mitur ka qenë fizikisht i sulmuar nga një bashkëfshatar i mitur.

Sot (12 Nëntor) në orën 5 e 20 minuta, 24 vjeçar nga Dobërdolli në SPB Tetovë ka paraqitur se mbrëmë rreth orës 3 e 30 minuta, në objekt hotelierik në këtë fshat, fizikisht ka qenë i sulmuar nga pronari i objektit 28 vjeçari nga fshati i njejtë, e për shkak të lidhjeve të pa pastruara debitor-kreditor.

Policia njoftoi se rastet pastrohen dhe dokumentohen.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!