Na ndiqni në:

Maqedoni

Një person i lënduar në një aksident automobilistik në rrugën Gostivar – Kërçovë

Botuar

  • македонски јазик

Dje (15 nëntor) në ora 14:50 në SPB Tetovë është raportuar se në magjistralen Gostivar-Kërçovë, në afërsi të Novosellës, ka ndodhur një aksident trafiku në të cilin kanë marrë pjesë dy vetura të pasagjerëve, “BMW” me targa të Tetovës, të drejtuara. nga 62-vjeçari R.M. nga Llakavica e Gostivarit dhe një “Mercedes” me targa të Ohrit i drejtuar nga I.R. nga Velgoshti i Ohrit.

Në aksident lëndime të rënda trupore ka marrë bashkëudhëtarja nga“ Mercedesi”, të konstatuara në Spitalin e Përgjithshëm të Gostivarit “Ferid Murad”. Në vendin e aksidentit ka bërë këqyrje ekipi i Departamentit të Punëve të Brendshme të Gostivarit.

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Анкета

Дали ги поддржувате предлог мерките за вработените во јавните институции (сертификат за вакцина, ковид-тест или потврда за прележаност)?

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!