Na ndiqni në:

Gostivari

Është kapur një person i cili ka tentuar të vidhte në një market në Gostivar

Botuar

  • македонски јазик

SPB Tetovë njofton se më (30 mars) rreth 3 orë e 45 minuta pas mesnate, në rrugën “Majori Çede Filipovski” në Gostivar, është arrestuar 39-vjeçari nga Çegrani i Gostivarit, nën dyshimin se paraprakisht duke përdorur forcë dhe mjete, tentoi të kryente vjedhje të rëndë në një market pranë stadiumit të futbollit të qytetit.

I njëjti është ndaluar në Stacionin Policor Gostivar dhe pas dokumentimit të rastit do të përgatitet parashtresë përkatëse.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена