Na ndiqni në:

Gostivari

Përplasje fizike në udhëkryqin e Zdunjës, të arrestuar 3 persona

Botuar

  • македонски јазик

Dje (28 Qershor) rreth orës 16 e 20 minuta, efektivë të policisë të SPB Tetovë- Reparti për punë të brendshme Gostivar i kanë privuar nga liria E.I. (31) nga Llakavica dhe A.B. (30) nga Zdunja, kurse një orë më vonë edhe A.F. (28) nga Gostivari, janë përplasur fizikisht në mes vete. 

Në përplasje, sipas paraqitjes, një nga pjesëmarrësit ka përdorur edhe mjet të fortë, kurse i dëmtuar ka qenë edhe një automjet “Audi”. Tre personat e përfshirë janë mbajtur në Stacionin Policor Gostivar, informojnë nga policia.

Ndërmerren masa për pastrim të tërësishëm dhe dokumentim të rastit.

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени работни места во Полог:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!