Na ndiqni në:

Gostivari

Përleshje fizike në Gjykatën Themelore në Gostivar kanë marrë pjesë edhe dy gra

Botuar

  • македонски јазик

Dje në ora 15:20 në rrugën “Ilindenska” në Gostivar, zyrtarë policorë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar kanë arrestuar një 30-vjeçar nga Gostivari, ndërsa pesë persona të tjerë janë ndaluar për bisedë zyrtare në stacionin policor, duke përfshirë dhe dy gra të gjithë nga Gostivari.

Ata dyshohet se rreth orës 10.30 kanë marrë pjesë në një përleshje fizike në objektin e Gjykatës Themelore Gostivar në rrugën “Zhivko Brajkovski” në Gostivar, ku kanë marrë pjesë në seancë gjyqësore.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të bëhet një raport përkatës.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена