Na ndiqni në:

Gostivari

Sulm fizik në një pompë benzini në Gostivar, njëri nga sulmuesit ka qenë femër

Botuar

  • македонски јазик

Dje (20 dhjetor) në ora 15:45, A.A. (39) nga Raveni i Gostivarit ka raportuar në SPB Tetovë se rreth orës 13:45 në një pompë benzini në rrugën “Ilindenska” në Gostivar është sulmuar fizikisht nga dy persona, mashkull dhe femër. Gruaja thuhet gjithashtu se ka përdorur një objekt të fortë në sulm.

Po ndërmerren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit, tha policia.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

ANKETIMI

По кој модел на настава треба да започне второто полугодие во училиштата?

Резултати од анкетата

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена