fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Sulm fizik para një xhamie në Dobridol

Botuar

  • македонски јазик

SPB Tetovë njofton se sot në mëngjes (25 shkurt) në ora 6 e 20 minuta, një 67-vjeçar banues në Dobridol ka raportuar se gjysmë ore më parë para xhamisë në fshat është sulmuar fizikisht nga bashkëfshatari i t’i 52-vjeçari, për shkak të keqkuptimeve të tyre të mëparshme.

Po ndërmerren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit, tha policia.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена