Na ndiqni në:

Gostivari

Sulm fizik para një dyqani në Forinë të Gostivarit

Botuar

  • македонски јазик

SPB Tetovë njofton se tridhjetë e tetë vjeçari A.I. nga Forina e Gostivarit, dje (9 mars) në ora 13:10 ka raportuar se rreth mesditës përballë një objekti tregtar në Forinë është sulmuar fizikisht nga një shofer të një automjeti të mallrave, për shkak të keqkuptimeve në komunikacion.

Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar, thonë nga policia.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена