fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Sulm fizik në Gostivar për shkak të sherrit në trafik

Botuar

  • македонски јазик

Dje (12 prill) në orën 18:30, 20-vjeçari I.M. nga Toplica e Gostivarit në SPB Tetovë ka raportuar se gjysmë ore më parë ishte sulmuar fizikisht nga një person në rrugën JNA në Gostivar për shkak të keqkuptimeve në komunikacion.

Po ndërmerren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit, tha policia.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена