fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Sulm fizik në Vrapçisht dhe zhdukje të një vajze nga Senakosi të raportuara në polici

Botuar

  • македонски јазик

Banori dyzet e pesëvjeçar, i Vrapçishtit, mbrëmë (07 shkurt) në ora 21:25 në SPB Tetovë ka raportuar se një orë më parë është sulmuar fizikisht nga një fshatar 29 vjeçar në afërsi të një lokali në fshat.

Poashtu, mbrëmë (07 shkurt) në ora 23:50, një grua 45-vjeçare nga Senakosi në SPB të Tetovës ka raportuar se vajza e saj 21-vjeçare e cila punonte në një lokal në Tetovë, është larguar nga lokali ku punonte.

Policia thotë se rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена