Na ndiqni në:

Gostivari

Sulme fizike në Debresh dhe Zubovcë

Botuar

  • македонски јазик

Zyrtarët policorë të SPB-së Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar dje (14 prill) në ora 20 e 15 minuta i kanë privuar nga liria dy persona të moshës 23 vjeçare nga Debreshi i Gostivarit , të cilët në ora 18:30 janë paraqitur nga 32-vjeçari i afërmi i vjetër dhe një fqinj nga i njëjti fshat që rreth orës 17:40 në oborrin e shtëpisë para shtëpisë e kanë sulmuar fizikisht me send metalik.

Të dy janë ndaluar në Stacionin Policor Gostivar dhe pas dokumentimit të plotë të rastit do të përgatitet parashtresa përkatëse, njofton policia.

Një 35-vjeçar, banues i Zubovcës së Gostivarit, mbrëmë (14 prill) në ora 23:30 në SPB të Tetovës ka raportuar se rreth orës 22:50, teksa po dilte nga një restorant në fshat, është sulmuar fizikisht nga bashkëfshatari 42-vjeçar.

Policia bën me dije se po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена