fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Sulmoi babain e tij, përfundoi në SP Gostivar

Botuar

  • македонски јазик

Dje (16 mars) rreth orës 07 e 55 minuta, zyrtarë policorë të SPB-së Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar e kanë hequr lirinë V.K. në moshën 27 vjeçare nga një fshat i Rekës së epërme, i cili një orë më parë kishte sulmuar fizikisht babain e tij 62 vjeçar.

Ai është ndaluar në Stacionin Policor Gostivar për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit, tha policia.

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена