Na ndiqni në:

Gostivari

Gostivari i pastër nga koronavirusi, i shëruar pacienti i fundit

Botuar

  Regjioni i Gostivarit tashmë nuk ka asnjë të infektuar aktiv me koronavirus. Në raportim e sotshëm të Ministrisë së shëndetësisë, pacienti i vetëm që ishte rast aktiv, është i evidentuar si i shëruar. Kjo do të thotë se komunat Gostivar, Vrapçisht dhe Mavrovo-Rostushe tash për tash janë të pastër nga virusi.
  Në vazhdim është raporti i sotëm i MSH.
  Në 24 orët e fundit janë bërë 1.650 testime, kurse janë regjistruar 6 raste të reja të KOVID-19:
  • Shkup – 5
  • Kërçovë – 1.
  Nuk janë regjistruar pacientë të vdekur.
  Janë regjistruar 27 pacientë të shëruar nga:
  • Shkupi – 17
  • Tetova – 4
  • Ohri – 2
  • Prilepi, Gostivari dhe Kërçova – nga 1.
  Deri tash në vendin tonë janë bërë gjithësej 893.681 testime të Kovid-19.
  Numri i përgjithshëm i KOVID-personave të diagnostikuar në vendin tonë nga fillimi i epidemisë është 155.716, numri i pacientëve të shëruar është 150.100, të të vdekurve është 5.486, kurse numri i rasteve aktive është 130.

  Сподели на:
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement

  Анкета:

  Дали треба да се скрати работното време на администрацијата во петок на 4 часа?

  Advertisement
  Advertisement
  Gostivari2 javë më parë

  Tre raste të reja të konfirmuara të korona virusit në Gostivar, në shtet 344

  Zgjedhjet Lokale 20211 javë më parë

  Bejta: Për vetëm 100 ditë Gostivari do të jetë komunë e pastër, ja 24 projektet e para

  Zgjedhjet Lokale 20214 ditë më parë

  Rezultate nga votimi për Këshillë të Gostivarit

  Zgjedhjet Lokale 20217 ditë më parë

  Tubim përmbyllës i BDI-së: Do t’a kthejmë Gostivarin në rrugën e duhur

  Zgjedhjet Lokale 20212 javë më parë

  Taravari në tubimin në Çajlë: Gjithkund jemi të mirëseardhur pasi kemi qëllime dhe nijet të pastër

  Zgjedhjet Lokale 20216 ditë më parë

  Në Gostivar për votim janë paraqitur 146 të sëmurë dhe të pafuqishëm, votues në karantinë nuk ka

  Gostivari1 javë më parë

  Shoferët t’ju japin përparësi këmbësorëve në kalimet e shënuara, apel nga policia e Gostivarit

  Zgjedhjet Lokale 20214 ditë më parë

  KSHZ: Taravari 15.724 vota, Bejta 13.190

  Zgjedhjet Lokale 20211 javë më parë

  Tubim qendror i ASH/A: Gostivari u bë model i suksesit, kërkojmë besim që të vazhdojmë me punë efikases

  Çfarë, ku, si?2 javë më parë

  Çmime fantastike vetëm për Ju! – Fletushkë e re Ultra në Marketet Ultra

  Gostivari5 ditë më parë

  Gostivarasit zgjedhin kryetar dhe përbërje të Këshillit komunal

  Gostivari1 javë më parë

  I arrestuar një gostivaras i cili i ka sulmuar bashkëshorten dhe vajzën

  Maqedoni1 javë më parë

  Filipçe: Prej nesër do të kërkohet pëlqimi nga prindërit për skriningun, apeloj që të pranojnë

  Отворени работни места во Полог:

  Популарно изминативе 100 дена

  error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!