fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Gostivar- I raportuar sulm dhe kërcënim me armë për shkak të borxheve

Botuar

  • македонски јазик

SPB Tetovë njofton se dje (17 janar) në ora 17.45 një 59 vjeçar banor i Turçanit të Gostivarit ka raportuar se rreth orës 13.30 në Gostivar është sulmuar fizikisht nga një person, pas një debati të mëparshëm lidhur me marrëdhëniet e vjetra borxh-besues. Sipas njoftimit, sulmuesi e ka kërcënuar me armë dhe i ka marrë automjetin tip “Nisan”.

Rasti është duke u zbardhur dhe do të vijojë parashtresa përkatëse, njofton policia.

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена