Na ndiqni në:

Gostivari

Gostivar: Të arrestuar dy vajza, kanë prishur rendin dhe qetësinë publike

Botuar

  • македонски јазик

Më 14.01.2022, rreth orës 03:10, zyrtarët policorë nga SPB Tetovë kanë arrestuar 31-vjeçaren D.J. nga Gostivari dhe M.S. (26) nga Velesi, me vendbanim të përkohshëm në Gostivar, pasi në rrugën “Ilindenska” në Gostivar, në afërsi të një qendre tregtare, me përleshje fizike të ndërsjellë kanë prishur rendin dhe qetësinë publike.

Gjatë kësaj, D.J. u soll në mënyrë agresive ndaj punonjësve të policisë që kryenin detyra zyrtare. Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të pasojnë parashtresat përkatëse.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена