fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Gostivar: Arrestohet mashtruesi nga Kërçova, ka marrë para për shërbim

Botuar

  • македонски јазик

Dje (13 mars) rreth orës 13:40, zyrtarë policorë të SPB-së Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, në rrugën “Pançe Popovski” në Gostivar, kanë arrestuar 29-vjeçarin S.P. nga fshati Osoj i Kërçovës, me dyshimin se një ditë më parë në Gostivar i ka mashtruar dy persona nga Gostivari dhe u ka marrë para për gjoja shërbim, duke i mashtruar duke ua transmetuar një histori identike të rreme.

Ai është ndaluar në Stacionin Policor Gostivar dhe pas sqarimit dhe dokumentimit të plotë të rastit do të përgatitet parashtresë përkatëse.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена