Na ndiqni në:

Gostivari

Gostivar: Një grua ka raportuar sulm fizik, kur ka mbërritur policia ka ndërruar mendje

Botuar

  • македонски јазик

Një grua 40 vjeçare nga Velesi me vendbanim të përkohshëm në Gostivar, mbrëmë (23 mars) në ora 23 e 30 minuta në SPB Tetovë ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga një burrë me të cilin ishte në lidhje dashurie, por. pas mbërritjes së policëve nga Sektori i Punëve të Brendshme në Gostivar në vendin e treguar, ajo ka ndërruar mendje dhe u ka thënë se vetëm është fyer nga personi që pretendohet se i ka kërkuar para.

Pas dokumentimit të plotë të rastit do të përgatitet parashtresë për kallëzim të rremë për kundërvajtje.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена