Na ndiqni në:

Gostivari

Një gostivaras fizikisht e ka sulmuar bashkëshorten e tij

Botuar

  • македонски јазик

Zyrtarë policorë të SPB-së Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar dje (17 prill) rreth orës 2 e 10 minuta kanë arrestuar një 36-vjeçar nga Gostivari, i cili një orë më parë në shtëpinë e familjes sulmoi fizikisht bashkëshorten e tij 33-vjeçare.

I njëjti është ndaluar në Stacionin Policor Gostivar dhe pas dokumentimit të rastit do të përgatitet parashtresa përkatëse.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена