Na ndiqni në:

Gostivari

Një gostivaras ka paraqitur se një arsimtar ia ka sulmuar fëmijën

Botuar

  • македонски јазик

Gostivarasi dyzet e nëntëvjeçar B.H. dje (23 Dhjetor) në SPB Tetovë ka paraqitur se djali i tij i mitur, nxënës në shkollë të mesme të Gostivarit, rreth orës 11:30 fizikisht ka qenë i sulmuar nga një arsimtar i shkollës së njejtë.

Merren masa për pastrimin dhe dokumentimin e rastit.

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена