Na ndiqni në:

Gostivari

Një gostivaras ka paraqitur se prindërit e kanë sulmuar fizikisht

Botuar

  • македонски јазик

Gostivarasi dyzet e njëvjeçar dje (31 Gusht) në orën 18 në SPB Tetovë ka paraqitur se rreth orës 15 në shtëpinë e tyre familjare në Gostivar fizikisht ka qenë i sulmuar nga prindërit, që kanë tentuar t’a sulmojnë edhe bashkëshorten e tij, pas çka me mjet të fortë ai ka thyer dy dyer të qelqit në shtëpi.

Merren masa për pastrim dhe dokumentim të rastit, njoftoi policia.

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени работни места во Полог:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!