fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Një burrë nga Gostivari ka raportuar se fqinji i tij e ka sulmuar për shkak të një zënke për parkim të veturave

Botuar

  • македонски јазик

Një 47 vjeçar nga Gostivari ka raportuar dje (07 mars) në ora 21 e 30 minuta në SPB Tetovë se është sulmuar fizikisht nga fqinji i tij 28 vjeçar në rrugën “Belgradska” në Gostivar, para shtëpisë së tij, rreth orës 20. Sulmi thuhet se ka ndodhur për shkak të keqkuptimeve për parkimin e automjeteve të tyre.

Policia bën me dije se rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar.

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена