Na ndiqni në:

Gostivari

Një gostivaras ka denoncuar sulm mbi djalin e tij

Botuar

  • македонски јазик

Dyzet e dyvjeçari M.S. nga Gostivari dje (23 Nëntor) në orën 19 në SPB Tetovë ka paraqitur se pata shkollës në Gostivar, djali i tij i mitur ka qenë i sulmuar nga një i mitur tjetër.

Policia njoftoi se rasti pastrohet dhe dokumentohet.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!