fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Gostivarasi ka përfunduar në polici për shkak të sulmit ndaj vëllait të tij

Botuar

  • македонски јазик

SPB Tetovë njoftoi se zyrtarë policorë të Sektorit të Punëve të Brendshme Gostivar dje (28 mars) rreth orës 14 e 15 minuta e kanë arrestuar 51-vjeçarin G.A. nga Gostivari, i cili paraprakisht ishte raportuar nga vëllai i tij 52-vjeçar se në banesën në të cilën jetonin e sulmoi fizikisht dhe përdori një send druri.

Ai është ndaluar në Stacionin Policor Gostivar për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена