Na ndiqni në:

Gostivari

Një gostivarase e ka paraqitur fqinjin e saj për sulm fizik

Botuar

  • македонски јазик

SPB Tetovë njoftoi se dje (16 Nëntor) në orën 17 e 30 minuta, 34 vjeçarja A.M. nga Gostivari ka paraqitur se para një ore jo të plotë ka qenë fizikisht e sulmuar nga fqiu i saj I.N., kurse për shkak të keqkuptimeve në mes vete.

Policia lajmëroi se merren masa për pastrimin dhe dokumentimin e rastit.

 

 

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Анкета

Дали ги поддржувате предлог мерките за вработените во јавните институции (сертификат за вакцина, ковид-тест или потврда за прележаност)?

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!