fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Një grua nga Gostivari ka grabitur një lokal bastesh dhe ka kërcënuar me thikë

Botuar

  • македонски јазик
Sot (28.02.2022) në rrugën “Zhan Zhores” në Shkup, zyrtarë policorë nga SPB Shkup e kanë privuar nga liria N.G. (33) nga Gostivari, me vendbanim të përkohshëm në Shkup.
Nga MPB bëjnë të ditur se ajo dyshohet se me 27 shkurt 2022, me kanosje me send të mprehtë, në një bastore sportive në rrugën “Bllagoja Stefkovski” në Shkup, ka marrë para nga qarkullimi ditor.
Gjatë kontrollit të kryer me urdhër të gjykatës në shtëpinë ku ajo po qëndron në Shkup, janë gjetur para dhe sende të lidhura me veprën penale. Ajo është dërguar në komisariat dhe pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të rastit ndaj saj do të ngrihet kallëzimi përkatës.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена