Na ndiqni në:

Gostivari

Gostivarpress.mk me donacion për nxënësit me rastin e 5 vjet ekzistencë të medias

Botuar

  • македонски јазик

Të nderuar lexues, këtë Shtator shënojmë 5 vjet ekzistencë si E-media Gostivarpress.mk. Jubileu i vogël është shumë i rëndësishëm për ne dhe është vërtetim se me profesionalizëm, përkushtim dhe mund, qëllimet arrihen, kurse besimi në publikun lexues është motiv të mirëmbajmë nivel të lartë.

Me rastin e 5 vjet Gostivarpress.mk vendosëm të realizojmë aktivitet humanitar. Pasi Shtatori është muaj kur nxënësit kthehen në bankat shkollore përgatitëm dhe bëmë donacion të 60 kompleteve pajisje shkollore për nxënës që kanë nevojë më të madhe. Dhuratat i dërgojmë deri te Karl shkollat fillore qendrore në Gostivar gjatë ditës së sotme, pas çka shërbimet e tyre do të bëjnë shpërndarjen. Momentet e rëndësishme dhe jubiletë rriten edhe më shumë kur kënaqësia ndahet nëpërmjet veprave të mira.

Ekzistojmë për të vërtetën, ekzistojmë për ju!

Me respekt,
Gostivarpress.mk

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Анкета:

Дали треба да се скрати работното време на администрацијата во петок на 4 часа?

Advertisement
Advertisement
Zgjedhjet Lokale 20212 ditë më parë

Këto janë anëtarët e zgjedhur të Këshillit të ardhshëm të Komunës së Vrapçishtit

Gostivari2 ditë më parë

MPB zyrtarisht për fatkeqësinë tek Llaskarcë në të cilën humbi jetën banor i Çegranit

Zgjedhjet Lokale 20211 javë më parë

Rezultate nga votimi për Këshillë të Gostivarit

Zgjedhjet Lokale 20212 javë më parë

Bejta: Për vetëm 100 ditë Gostivari do të jetë komunë e pastër, ja 24 projektet e para

Gostivari12 orë më parë

I sulmuar dhe i plaçkitur një i mitur në rrugë në Gostivar

Zgjedhjet Lokale 20212 javë më parë

Tubim përmbyllës i BDI-së: Do t’a kthejmë Gostivarin në rrugën e duhur

Zgjedhjet Lokale 20212 javë më parë

Në Gostivar për votim janë paraqitur 146 të sëmurë dhe të pafuqishëm, votues në karantinë nuk ka

Gostivari2 javë më parë

Shoferët t’ju japin përparësi këmbësorëve në kalimet e shënuara, apel nga policia e Gostivarit

Gostivari1 javë më parë

Gostivarasit zgjedhin kryetar dhe përbërje të Këshillit komunal

Zgjedhjet Lokale 20211 javë më parë

KSHZ: Taravari 15.724 vota, Bejta 13.190

Zgjedhjet Lokale 20212 javë më parë

Tubim qendror i ASH/A: Gostivari u bë model i suksesit, kërkojmë besim që të vazhdojmë me punë efikases

Gostivari2 javë më parë

I arrestuar një gostivaras i cili i ka sulmuar bashkëshorten dhe vajzën

Maqedoni2 javë më parë

Filipçe: Prej nesër do të kërkohet pëlqimi nga prindërit për skriningun, apeloj që të pranojnë

Отворени работни места во Полог:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!