Na ndiqni në:

Gostivari

Policia e Gostivarit mbrëmë arrestoi dy persona

Botuar

  • македонски јазик

Ministria e punëve të brendshme njoftoi se mbrëmë (22 Tetor) më orën 22 në fshatin Debresh të Gostivarit, zyrtarë policorë nga Stacioni policor Gostivar kanë privuar nga liria 33 vjeçarin nga Zdunja dhe gostivarasin 31 vjeçar, sepse tek to është gjetur materie pluhuri.

Ato janë qenë të dërguar në stacionin policor dhe pas dokumentimit të plotë të rastit kundër tyre do të jetë e parashtruar paraqitje adekuate.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Анкета

Дали ги поддржувате предлог мерките за вработените во јавните институции (сертификат за вакцина, ковид-тест или потврда за прележаност)?

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!