fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Përleshje në grup në një rreth të një shkolle të Gostivarit

Botuar

  • македонски јазик

SPB Tetovë njofton se dje (21.03.2022) rreth orës 12.30 është raportuar për një përleshje fizike në zonën e shkollës fillore të Gostivarit, në të cilën kanë marrë pjesë dy grupe prej disa personash, kryesisht nxënës të klasës së shtatë dhe të tetë.

“Tashmë janë identifikuar 11 nga të përfshirët dhe në prani të përfaqësuesit të Qendrës për çështje sociale dhe inspektorit për delikuencë të të miturve nga Sektori i Punëve të Brendshme të Gostivarit janë thirrur për intervistim. Po ndërmerren masa dhe aktivitete për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit, të cilat do të pasohen me parashtresat përkatëse”, tha policia.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена