fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Hetime ndaj një dileri të kapur me heroinë në Gostivar

Botuar

  • македонски јазик

Prokuroria Themelore Publike në Gostivar ka nxjerrë Urdhër për kryerjen e hetimeve kundër personit të dyshuar për kryerjen e veprës penale – Prodhim dhe shpërndarje e paautorizuar e narkotikëve, substancave psikotrope dhe prekursorëve nga neni 215 paragrafi 1 i Kodit Penal.

I dyshuari më 14 mars ka mbajtur ilegalisht 6,08 gram heroinë të destinuara për rishitje. Droga është gjetur dhe konfiskuar gjatë kontrollit personal në afërsi të Shtëpisë së Kulturës në Gostivar, thotë prokuroria.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена