Na ndiqni në:

Gostivari

Si do të jetë koha në javën e fundit të Tetorit?

Botuar

  • македонски јазик

Moti sot (e hënë) do të jetë me diell me vranësira të ndryshueshme më e madhe në pjesët jugore. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare nga drejtimi juglindor. Temperatura në rajonin e Gostivarit do të jetë në interval prej 1 deri 10 gradë. Nga nesër do të jetë freskët me temperatura më të ulëta të mëngjesit, të cilat të martën në disa vende do të ulen për ndonjë gradë nën zero. Në mëngjes në vende në luginat do të ketë kushte për paraqitje të mjegullës.

Të mërkurën dhe të enjten do të mbizotërojë mot me diell dhe i ftohtë me pak vranësira. Temperatura maksimale ditore do të mbërrijë 10 gradë. Vranësirat do të zmadhohen të premten, prej kur do të rriten edhe temperaturat e mëngjesit.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Анкета

Дали ги поддржувате предлог мерките за вработените во јавните институции (сертификат за вакцина, ковид-тест или потврда за прележаност)?

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!