Na ndiqni në:

Gostivari

Çfarë moti na pret në javën e re të punës?

Botuar

  • македонски јазик

Moti sot (e hënë) do të jetë kryesisht me erë të dobët jugore. Temperatura në rajonin e Gostivarit do të lëvizë nga 9 deri në 23 gradë. Edhe nesër (e martë) do të mbajë kryesisht mot me diell me mëngjes të ftohtë, por temperaturë maksimale ditore prej 24 gradë.

Prej të mërkurës vijon periudhë e motit kryesisht me vranësira dhe dukshëm më të freskët me rreshje lokale të shiut dhe me temperatura ditore të cilat do të jenë ndër mesataren për këtë periudhë të vitit. Rreshje më të rrëmbyeshme priten të enjten, veçanërisht në pjesët perëndimore dhe jugperëndimore. Të mërkurën dhe të enjten do të fryjë erë e fortë kohë pas kohe nga drejtimi juglindor, kurse temperatura do të ulet deri më 14 gradë. Edhe të premten moti do të jetë me shi.

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Анкета:

Дали треба да се скрати работното време на администрацијата во петок на 4 часа?

Advertisement
Advertisement
Zgjedhjet Lokale 20212 ditë më parë

Këto janë anëtarët e zgjedhur të Këshillit të ardhshëm të Komunës së Vrapçishtit

Gostivari2 ditë më parë

MPB zyrtarisht për fatkeqësinë tek Llaskarcë në të cilën humbi jetën banor i Çegranit

Zgjedhjet Lokale 20211 javë më parë

Rezultate nga votimi për Këshillë të Gostivarit

Zgjedhjet Lokale 20212 javë më parë

Bejta: Për vetëm 100 ditë Gostivari do të jetë komunë e pastër, ja 24 projektet e para

Gostivari12 orë më parë

I sulmuar dhe i plaçkitur një i mitur në rrugë në Gostivar

Zgjedhjet Lokale 20212 javë më parë

Tubim përmbyllës i BDI-së: Do t’a kthejmë Gostivarin në rrugën e duhur

Zgjedhjet Lokale 20212 javë më parë

Në Gostivar për votim janë paraqitur 146 të sëmurë dhe të pafuqishëm, votues në karantinë nuk ka

Gostivari2 javë më parë

Shoferët t’ju japin përparësi këmbësorëve në kalimet e shënuara, apel nga policia e Gostivarit

Gostivari1 javë më parë

Gostivarasit zgjedhin kryetar dhe përbërje të Këshillit komunal

Zgjedhjet Lokale 20211 javë më parë

KSHZ: Taravari 15.724 vota, Bejta 13.190

Zgjedhjet Lokale 20212 javë më parë

Tubim qendror i ASH/A: Gostivari u bë model i suksesit, kërkojmë besim që të vazhdojmë me punë efikases

Gostivari2 javë më parë

I arrestuar një gostivaras i cili i ka sulmuar bashkëshorten dhe vajzën

Maqedoni2 javë më parë

Filipçe: Prej nesër do të kërkohet pëlqimi nga prindërit për skriningun, apeloj që të pranojnë

Отворени работни места во Полог:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!