Na ndiqni në:

Gostivari

Çfarë moti na pret në javën e re të punës?

Botuar

  • македонски јазик

Moti sot (e hënë) do të jetë kryesisht me diell me erë të dobët nga drejtime të ndryshueshme. Temperatura minimale në rajonin e Gostivarit do të jetë -5, ndërsa ajo maksimale 7 gradë.

Në tre ditët e ardhshme do të mbizotërojë mot me diell me vranësira të vogla deri mesatare dhe me rritje të temperaturës maksimale deri në 11 gradë. Nga e enjtja do të ketë rritje të vranësirave me reshje lokale shiu dhe bore në zonat malore. Për shkak të zbritjes së masës ajrore të ftohtë, të premten reshjet do të kthehen në borë në vendet më të larta. Temperaturat do të pësojnë sërish rënie të ndjeshme dhe do të jenë nën mesataren për këtë periudhë të vitit.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена