Na ndiqni në:

Gostivari

Çfarë moti na sjellë java e re e punës?

Botuar

  • македонски јазик

Java e re e punës fillon me mot me vranësira dhe kushte të rreshje të shiut, me çka do të pasojnë ditë me kohë relativisht stabile.

Sot, e hënë, do ketë mot mesatar me vranësira dhe më të freskët me rreshje të dobëta të shiut nga drejtimi verior. Temperatura do të lëvizë nga 8 deri 18 gradë. Të martën pritet mot të ndryshueshëm me vranësira, por pa rreshje dhe temperaturë nga 9 deri 21 gradë.

Të mërkurën do të ketë ngrohje. Moti do të jetë me diell me vranësira mesatare, me erë të fortë të kohë pas kohshme nga drejtimi verior. Temperatura maksimale ditore do të arrijë 25 gradë. Kushte të ngjashme të motit do të mbajnë edhe të enjten dhe të premten.

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени работни места во Полог:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!