Na ndiqni në:

Gostivari

Dënohen 20 persona për mosmbajtje të maskës mbrojtëse në Gostivar

Botuar

  • македонски јазик

Policia njoftoi se dje (14 mars) 20 personave në Gostivar dhe 21 personave në Tetovë u janë përgatitur parashtresa për mosmbajtje të mbrojtjes së fytyrës.

Mbajtja e maskës është e detyrueshme në ambiente publike të mbyllura, dyqane, banka, klinika, transport publik.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена