fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

A do të kemi përfundimisht ngrohje të motit?

Botuar

  • македонски јазик

Periudhën e kaluar moti ka qenë i ftohtë me temperatura nën mesatare për këtë periudhë të vitit. Meteorologët parashikojnë ngrohje për këtë javë.

Moti sot (e hënë) paradite do të jetë me diell dhe pasdite me vranësira mesatare. Temperatura në rajonin e Gostivarit do të lëvizë prej -5 deri në 5 gradë.

Nesër (e martë) pritet mot me diell me vranësira të vogla deri mesatare. Do të fryjë erë e fortë, në disa vende e fortë nga veriu. Temperatura maksimale ditore do të arrijë në 9 gradë.

Nga e mërkura do të ketë ngrohje të theksuar, me temperaturë ditore në Gostivar deri në 17 gradë. Mot i tillë do të mbizotërojë ditën e enjte dhe të premte.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена