fbpx
Na ndiqni në:

Lajme

Mbretëresha Elizabeta është pozitive me Kovid-19

Botuar

  Mbretëresha Elizabeta është pozitive me Kovid-19, njoftuan nga pallatet e Bakingamit.

  Mbretëresha britanike ka “simptoma të lehta të ngjashme me të ftohtin”, por pritet të rifillojë “detyrat e lehta” në Uindsor gjatë javës së ardhshme, njoftoi pallati.

  -Ajo do të vazhdojë të marrë trajtim mjekësor dhe të ndjekë të gjitha udhëzimet e duhura, thuhet në deklaratë.

  Mbretëresha 95-vjeçare ishte në kontakt me djalin dhe trashëgimtarin e saj të madh, Princin e Uellsit, i cili rezultoi pozitiv javën e kaluar.

  BBC raporton se një numër i madh njerëzish rezultuan pozitivë me Kovid-19 në Kështjellën Uindsor, ku jeton mbretëresha.

  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement

  Отворени огласи за вработување:

  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement

  Популарно изминативе 100 дена