Na ndiqni në:

Gostivari

Persona nga Dobërdolli dhe nga Tetova janë arrestuar në kazino pasi nuk kanë pasur certifikatë vaksinimi

Botuar

  • македонски јазик

Zyrtarë policorë të SPB të Tetovës mbrëmë (8 dhjetor) rreth orës 21:30 në një kazino në rrugën “Ivo Lola Ribar” në Tetovë kanë privuar nga liria dy banorë të fshatit Dobërdoll të moshës 32 dhe 29 vjeçare dhe një 46 vjeçar nga Tetova, për shkak të dyshimit për “përdorim të dokumentit me përmbajtje të rreme”.

Policia njoftoi se dy prej tyre nuk kishin certifikata për vaksinim dhe njëri kishte përdorur një certifikatë nga një person tjetër nga Dobërdolli. Pasi çështja të jetë dokumentuar plotësisht, të treve do t’u përgatiten parashtresat adekuate.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена