Na ndiqni në:

Gostivari

Dramë dashurie me kërcënime dhe sulme në Gostivar, arrestohen dy persona

Botuar

  • македонски јазик

SPB Tetovë ka njoftuar se dje (20 shkurt) në ora 11 e 10 minuta, zyrtarë policorë të Sektorit të Punëve të Brendshme Gostivar kanë arrestuar një 23 vjeçar nga Gostivari, i cili në orën 12 është raportuar nga ish e dashura e tij se ajo dhe motra e saj kanë qenë të kërcënuara nga ai, ndërsa kanë sulmuar fizikisht një 19-vjeçar nga Gostivari, i cili ka qenë me ta në një restorant në rrugën Zhivko Brajkovski në Gostivar.

Në lidhje me këtë rast, për shkak të përfshirjes së tij, është arrestuar edhe një 32-vjeçar nga Gostivari.

Policia njoftoi se rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена