Na ndiqni në:

Gostivari

Një i mitur kapet me marihuanë në Gostivar

Botuar

  • македонски јазик

MPB-ja njoftoi se dje (2 prill) në ora 14.00 në Gostivar, zyrtarë policorë nga SP Gostivar kanë gjetur marihuanë te një i mitur nga Banjica e Poshtme -Gostivar.

Ai është arrestuar në prani të prindit të tij dhe pas dokumentimit të plotë të rastit do të vijojë parashtresë përkatëse, njofton policia.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена